skip to Main Content
FOTOTERAPIA KABINOWA

Waldmann UV 7002 to ultranowoczesna kabina do fototerapii, która zaraz po premierze zaczęła wyznaczać zupełnie nowe standardy dotyczące – nie tylko komfortu i wydajności użytkowania – ale również bezpieczeństwa. Stały pomiar promieniowania UV pozwala na precyzyjne dawkowanie, a wysokiej jakości lampy i zaawansowana geometria zwierciadeł – powodują, że powierzchnia ciała każdego pacjenta jest naświetlana równomiernie. Taka aplikacja była wcześniej niezwykle ciężka do uzyskania.

System czujników UV pozwala na optymalne rezultaty terapii. Kabinę wyposażono również w poręcze, które zapewnią poprawną pozycję pacjentów oraz odpowiedni balans podczas sesji. Nowoczesne panele akrylowe skutecznie ochronią pacjenta przed zranieniem.

Kabina posiada również zintegrowany moduł oświetlenia oraz chłodzenia wnętrza, które pozwalają na najwyższy poziom komfortu naszych pacjentów. Dodatkowa regulacja przepływu powietrza jest indywidualnie dostosowywana przez samego pacjenta.

Kabina Waldmann UV 7002 jest ponadprzeciętnie efektywna dzięki długim lampom o mocy 120! Takie rozwiązanie z powodzeniem eliminuje konieczność osobnego naświetlania stóp lub głowy pacjenta. Kolejnym – ważnym – czynnikiem, który wpływa na efektywność terapii w naszej kabinie jest automatyczny i inteligentny system chłodzenia lamp, który odpowiada za równomierność promieniowania UV. System ten pozwala również na skrócenie czasu naświetlania. Natomiast zaawansowany system zwierciadeł to niezwykle zaawansowany system, który skraca potrzebny czas terapii.